Opieka dla osób starszych

Jeżeli szukasz zaufanej, profesjonalnej opieki dla swoich bliskich i osób starszych, zachęcamy do kontaktu z naszą placówką.

Dom opieki w Hipolitowie położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 20 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajduje się dworzec – stolicy Szybką Koleją Miejską lub Kolejami Mazowieckimi można dotrzeć tu dotrzeć w zaledwie 25 minut, dzięki czemu nie będzie trudności z odwiedzaniem bliskich. Lokalizacja zapewnia osobom starszym ciszę, komfort i bezpieczeństwo, a także urokliwe miejsce, w którym mogą przyjemnie spędzać czas.

Hipolitów to cicha i bardzo urokliwa miejscowość, która pozwoli Twoim bliskim na przyjemny, spokojny wypoczynek w naszym domu opieki dla seniora. Bliskość przyrody oraz rozległych terenów zielonych działa kojąco i wspomaga dobry humor. To przestrzeń, która sprzyja kontemplacji, pozwala się odprężyć i wyciszyć.

Pomoc osobom starszym

Jeśli pragniesz zapewnić swoim bliskim najlepszą opiekę, skontaktuj się z nami. Dom opieki w Hipolitowie zapewnia rodzinną atmosferę, profesjonalną opiekę i wiele aktywności, które umilą pobyt Pensjonariuszom. Spokojna okolica gwarantuje odpoczynek, jaki należy się tym, których kochasz. Możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoich najbliższych. Zapraszamy do kontaktu!

Hipolitów

ul. Warszawska 49

(022) 428 17 56

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Napisz do Nas

    Prywatne Domy Opieki Matuzalem


    Santander Bank Polska PL 86 1090 1043 0000 0000 0500 7510
    Skip to content