Opieka dla osób starszych w Warszawie

Wawer, to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. To właśnie tutaj, w Aninie znajduje się nasz dom opieki seniora, w którym całodobowo, z troską i oddaniem zajmujemy się przebywającymi u nas podopiecznymi. Nasza placówka służy odpoczynkowi i rehabilitacji. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad seniorami bez względu na ich stan zdrowia.

Pomoc osobom starszym – Dom opieki Anin

Domy opieki Matuzalem funkcją od 1994 roku. Nasze pensjonaty zapewniają profesjonalną całodobową opiekę dla osób starszych, w tym również leżących. Oferujemy indywidualne podejście do każdego z Pensjonariuszy oraz opiekę specjalistów z zakresu geriatrii i pomoc najwybitniejszych rehabilitantów. Do dyspozycji seniorów pozostają pokoje 1- ,2- i 3-osobowe, a także własna pralnia. Odwiedziny gości z zewnątrz, odbywają się u nas bez ograniczeń o każdej porze dnia, dzięki czemu senior przebywający domu opieki w Aninie może pozostać w stałym kontakcie z bliskimi.

Dom opieki w Aninie znajduje się przy ul. Szparagowej 25a, tuż przy kanale wodnym Nowa Ulga. Jesteśmy bardzo dobrze skomunikowanym ośrodkiem, do którego dotrzeć można korzystając z środków transportu publicznego.

Warszawa Wawer

Szparagowa 25a

(022) 613 30 90

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI

Napisz do Nas

    Prywatne Domy Opieki Matuzalem


    Santander Bank Polska PL 86 1090 1043 0000 0000 0500 7510
    Skip to content