Dłonie, które wspierały podczas pierwszych i kolejnych kroków w życiu.

Dłonie, które ocierały pierwsze łzy.

Dłonie, które zawsze były wyciągnięte z pomocą.

Dłonie rodziców, dzisiaj już pomarszczone, ale nadal pełne ciepła i miłości.

Dzisiaj Ty wyciągnij dłoń do ludzi, którzy dali Ci najcenniejszy skarb – życie.

Zapewnij im fachową opiekę, spokojną i aktywną codzienność w naszym domu opieki w Hipolitowie.

Barwy życia w zaciszu natury

Zaciszne miejsce, otoczone zielenią, pełne ciepła, profesjonalnego wsparcia i wyborowego towarzystwa. Nasz dom opieki w Hipolitowie to miejsce, gdzie zapewnimy seniorom i osobom niepełnosprawnym fachową opiekę specjalistów. To miejsce, gdzie każdy nasz podopieczny otrzyma wsparcie w codziennych czynnościach, mogących nastręczać mu problemów. To miejsce, gdzie żaden senior nie zazna samotności i nudy – odpowiednio dopasowane zajęcia aktywizujące i rehabilitacyjne, terapie zajęciowe i stały kontakt z bliskimi nadadzą nowych barw w jesieni życia.

Prywatny dom opieki w Hipolitowie to jeden z trzech naszych domów (obok Anina i Zalesia Górnego). Nasz wykfalifikowany personel zapewni opiekę nad starszymi rodzicami. Pomożemy w zakupie leków, środków higienicznych, zapewnimy dostęp do opieki duszpasterskiej.

Z pełną dbałością podejdziemy do Twoich najbliższych, zapewnimy również Tobie i reszcie Twojej rodziny pełne wsparcie emocjonalne. Wiemy, jak ważne jest także Twoje samopoczucie, zwłaszcza, gdy najbliższa osoba zaczyna niedomagać. Możesz odwiedzać swoich Rodziców bez względu na porę dnia.

Profesjonalna opieka, bezpieczeństwo i miłe towarzystwo

Gwarantujemy Twoim rodzicom zakwaterowanie, w zależności od ich preferencji,w pokoju jedno-, dwu- lub trzyosobowym. Twoimi rodzicami zajmie się wykfalifikowany personel, składający się ze specjalistów z zakresu geriatrii.

Osoby starsze, schorowane, wymagają szczególnej opieki, nierzadko bowiem dotykają ich niepełnosprawności i choroby starcze, utrudniające codzienne funkcjonowanie. Dbamy o bezpieczeństwo, w nagłych wypadkach natychmiast udzielamy pomocy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skip to content